Ważne informacje

Nasza firma opiera współpracę na jasnych zasadach. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat przygotowawczych. Płacą Państwo dokładnie odpowiednią stawkę x doba wynajmu. Proszę zwrócić na to uwagę przy porównywaniu ofert konkurencji.

Podczas odbioru pojazdu wymagane jest okazanie prawa jazdy (odpowiedniej kategorii, wymaganej do prowadzenia danego typu pojazdu) oraz drugiego dowódu tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty lub paszport).

Zdjęcia w wyszukiwarce mają charakter poglądowy ukazający markę i model danego samochodu. Wynajmowany może się róznić kolorem. Dodatkowo może się zdarzyć, że w danym czasie nie będzie dostępnego modelu. W takim wypadku w czasie pierwszego kontaktu telefonicznego lub mailowego potwierdzającego wynajem, poinformujemy o dostępnych modelach w danycm przedziale klasowym.

Jak najbardziej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu ustalenia szczegółów.

Auto zastępcze przysługuje Ci, kiedy jesteś poszkodowany w wypadku lub kolizji drogowej, nie ze swojej winy (przez innego kierowce).

Jest to depozyt zablokowany przez wypożyczalnię na czas najmu, zwalniany, gdy pojazd zostanie zwrócony bez uszkodzeń.

Zasady Wynajmu

NIE PAL TYTONIU W SAMOCHODZIE

Palony tytoń wydziela bardzo niemiły zapach który szybko „wchodzi” w samochód. Chociaż palaczom wydaje się, że nie jest to intensywny zapach i szybko go można wywietrzyć to są w błędzie. Osoby niepalące szybko wyczują, że palono w w aucie. Ponadto, żar z papierosa może uszkodzić tapicerkę lub inny element wnętrza. Bardzo prosimy o niepalenie w wynajmowanym samochodzie.

ZATANKUJ MAKSYMALNIE NA 10 KM PRZED ODDANIEM AUTA

Auta oddajemy z taka samą ilością paliwa, z jaką odebraliśmy auto. Przeważnie jest to „do pełna”. Dlatego należy zatankować maksymalnie najbliżej miejsca oddania samochodu. Inne płyny eksploatacyjne są wliczone w cenę – dlatego nie należy się nimi martwić.

PARKUJ Z GŁOWĄ

Zaparkowany samochód to czas, w którym nie ma się wglądu na auto. W tym czasie ktoś może uderzyć lub obić samochód. Dlatego miejsce parkowania należy wybrać „ z głową”, aby zminimalizować w/w ryzyko. Starajmy się unikać zatłoczonych miejsc parkingowych i ciasnych przejazdów – w których inny samochód może się nie zmieścić i uderzyć nasz.

ODDAJ CZYSTE AUTO

Przed zdaniem samochodu, prosimy zwrócić uwagę na czystość auta. Należy sprzątnąć w środku wszystkie opakowania i inne przedmioty. Jeżeli to konieczne odkurzyć. Jeżeli wygląd zewnętrzny odbiega od stanu w jakim Państwo otrzymali auto – prosimy skorzystać z myjni.